lider park przeprowadzki firm

Przeprowadzki Firm - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Relokacja firmy to projekt, który musi być odpowiednio zaplanowany i profesjonalnie wykonany. Rozumiemy, że w biznesie liczy się czas i szybkość działania. Biuro musi pracować i przynosić zyski. Chcąc uniknąć zbędnych komplikacji, bałaganu i przestoju pracy biura proponujemy zlecić przeprowadzkę profesjonalistom.

Wykonujemy przeprowadzki zarówno dużych przedsiębiorstw jak i małych kilkuosobowych firm. To co daje nam przewagę nad innymi firmami w tej branży to duża wiedza, doświadczenie i innowacyjność. Podczas wykonywania usługi współpracujemy nie tylko z firmą zlecającą nam przeprowadzkę, ale także z jej otoczeniem, a w tym z administratorem budynku i firmą ochroniarską.

Realizujemy standardowe usługi związane z przeprowadzką , ale jeszcze chętniej podejmujemy się przeprowadzek nietypowych – skomplikowanych pod względem logistycznym i czasowym.

Nasz zakres działania obejmuje przeprowadzki:

  • biur
  • archiwów
  • firm z branży IT
  • banków
  • magazynów
  • call center
  • instytucji rządowych
  • wystaw

Dokładamy wszelkich starań aby przeprowadzka powodowała jak najmniejsze przestoje w normalnym funkcjonowaniu Państwa firmy, dlatego też oferujemy kompleksowe rozwiązania i w pełni profesjonalną usługę. Korzystając z usług LIDERPAK mogą Państwo liczyć na bezpłatną wycenę usługi, doradztwo w zakresie planowania przenosin, ustalenie szczegółowego planu relokacji, oszacowanie czasu potrzebnego na przeprowadzkę , a przede wszystkim mogą Państwo liczyć na sprawne i profesjonalne wykonanie usługi.

W naszej ofercie związanej z przeprowadzkami firm i instytucji zapewniamy wiele usług dodatkowych. Są to między innymi :

serwis poprzeprowadzkowy – polega na pomocy pracownikom przeprowadzanej firmy w rozpakowywaniu mienia, dokonywaniu poprawek związanych z ustawieniem mebli i urządzeń, wieszaniu obrazów, tabliczek na drzwi, tablic informacyjnych, tablic korkowych oraz wszelkich dodatkowych pracach wykonywanych przed rozpoczęciem pracy nowego biura,

niszczenie dokumentacji – współpracujemy z profesjonalnymi firmami zajmującymi się niszczeniem dokumentacji. W zależności od potrzeb, dokumenty zostaną zniszczone w odpowiednim stopniu tajności. Po wykonaniu usługi nasz Klient otrzymuje certyfikat zniszczenia,

serwis IT – podłączanie stacji roboczych i telefonów, rozprowadzanie kabli w prowadnicach meblowych, demontaż i ponowny montaż serwerów oraz urządzeń znajdujących się w szafach rakowych,

magazynowanie – szczególnie przydatna usługa gdy nowe biuro jest już wyposażone w meble zaś meble ze starej lokalizacji muszą poczekać na nowego właściciela,

utylizacja mienia – usługa przydatna w sytuacji gdy firma posiada stare meble lub zużyty sprzęt, którego sprzedaż lub magazynowanie nie jest już opłacalne. Jeżeli chcieliby Państwo pozbyć się zbędnego mienia, odbierzemy je i dostarczymy do właściwej firmy zajmującej się utylizacją. Utylizacja jest ściśle uregulowana prawnie i wymaga przestrzegania przepisów dotyczących ochrony środowiska i ekologii. LIDERPAK posiada niezbędne zezwolenia, które umożliwiają nam transport odpadów wielkogabarytowych.

 

Nasza firma działa na terenie trójmiasta, zapraszamy wszystkie firmy z okolic Gdyni, Gdańska, Sopotu do sprawdzenia naszej oferty przeprowadzki Biur i innych siedzib firmowych.

Masza pytania? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Scroll to top