Przeprowadzki – Trójmiasto

Nasza oferta została zbudowana na podstawie wieloletnich doświadczeń w branży przeprowadzkowej i zakłada wykonanie usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzebna jest profesjonalna usługa przeprowadzki. Trójmiasto jest miejscem, w którym najczęściej udzielamy swoich usług, choć kompleksową obsługę transportową i logistyczną świadczymy na terenie całego kraju.

 

Oferujemy między innymi:

  • Zabezpieczenie mienia na czas transportu. Wykonujemy pakowanie mienia wraz z niezbędnym zabezpieczeniem go przed uszkodzeniem. Nasz zespół wykorzysta właściwe środki ochrony, dostosowane indywidualnie do każdego elementu w zależności od jego specyfikacji. To nasza firma w pełni odpowiada za powierzone nam mienie więc musimy uczynić wszystko co niezbędne aby dowieść rzeczy w takim stanie jakim je zabraliśmy.
  • Demontaż i montaż mebli. Oferujemy demontaż mebli, w przypadku gdy ich gabaryty uniemożliwiają sprawne przemieszczenie w ciągach komunikacyjnych.  W miejscu przeznaczenia skręcamy je ponownie i ustawimy we wskazanym miejscu.
  • Pakowanie lub dostarczenie materiałów do pakowania Na każdym etapie przeprowadzki dostosowujemy się do wymagań naszych klientów. W zależności od potrzeby możemy kompleksowo spakować mieszkanie używając odpowiednio przeznaczonych do tego celu materiałów pakowych lub możemy też dostarczyć kartony, taśmę i inne produkty do samodzielnego przygotowania się do przeprowadzki.
  • Przemieszczanie i transport pianin/fortepianów. Ta usługa wymaga wiele wprawy i wiedzy o technice przewożenia instrumentów. W sytuacjach bardzo trudnych, gdzie ciąg komunikacyjny wewnątrz budynku uniemożliwia  przemieszczenie instrumentu, proponujemy rozwiązania alternatywne takie jak dźwigi lub podnośniki.
  • Udzielamy wsparcia podczas każdej przeprowadzki na terenie Trójmiasta. Posiadamy różnorodny tabor samochodów od busów po duże samochody ciężarowe. Wszystkie meblowozy to samochody z zabudową kontenerową mogące przewozić ładunki zarówno na krótkich trasach jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Sprawny, czysty i odpowiednio przygotowany samochód to podstawowy warunek do wykonania profesjonalnej przeprowadzki, dlatego też dbamy o nasze auta.
  • Magazynowanie. W sytuacjach gdy trzeba wyprowadzić się ze starego miejsca a nowe nie jest jeszcze gotowe na wprowadzenie Twoich rzeczy  – nasz magazyn jest odpowiednim rozwiązaniem. Mienie przechowywane będzie w bezpiecznym i suchym miejscu a następnie dostarczone pod wskazane miejsce w wyznaczonym przez  Ciebie terminie.
  • Utylizacja  – transport odpadów wielkogabarytowych Doskonale wiemy, że przenosiny to dobry  moment na pozbycie się staroci i niepotrzebnych rzeczy. Możesz skorzystać z naszych usług i wywieść zbędne rzeczy na wysypisko. Posiadamy wymagane zezwolenie w  zakresie transportu odpadów.

Każdy Klient ma swoje wymagania  związane z przeprowadzką w Trójmieście, a my chętnie się do nich dostosujemy pod względem zakresu usług jak i terminów wykonania. Jedyna kwestia, która nie podlega zmianom to jakość świadczonych usług. One zawsze są na wysokim poziomie