Bagażówka

Wykorzystując nasz zróżnicowany tabor samochodów świadczymy usługi transportowe na terenie całej Unii Europejskiej – od małych przewozów bagażowych po duże kilku tonowe ładunki. Świadczymy usługi samego transportu lub z pomocą w załadunku i rozładunku samochodu. Transport wykonywany jest samochodami z zabudową kontenerową. Większość samochodów wyposażona jest w platformy ruchome (windy załadowcze). Dbając o bezpieczeństwo, każdy transport ubezpieczony jest na kwotę 400 000 PLN.

Taksówka bagażowa to niezwykle korzystne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje przewieźć pakunki lub rzeczy, a nie posiada odpowiedniego pojazdu, który by je pomieścił.

Nasza usługa taxi bagażowe Gdańsk, kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i też instytucji oraz firm. Gwarantujemy szybki oraz bezpieczny przewóz rzeczy i wszelkich powierzonych nam bagaży czy przedmiotów. Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Unii Europejskiej. Od małych przewozów bagażowych po duże kilkutonowe ładunki. Dlatego nasza oferta kierowana jest do wszystkich i zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. W naszej dyspozycji są pojazdy przystosowane do przewozu małych pakunków, jak też takie, które wyposażone są w zabudowę kontenerową oraz platformy ruchome. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko oraz sprawnie załadować, przewieźć i rozładować powierzony nam ładunek. Oferujemy też możliwość doładowania. Klienci, którzy potrzebują przewieźć niewielki pakunek na dużą odległość, mogą niejako „dorzucić” go do pojazdu, który zmierza w interesującym klienta kierunku. Dzięki temu koszt samego przewozu będzie tu zdecydowanie mniejszy. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, a zatrudnieni przez nas kierowcy mają dużą praktykę w odpowiednim planowaniu trasy. Dlatego wybranie usług naszej firmy, to gwarancja, że ładunek dotrze na czas w odpowiednie miejsce w stanie, w jakim został odebrany od nadawcy. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo powierzonego nam towaru, a w przypadku jakichkolwiek komplikacji wypłatę odpowiedniego odszkodowania. Dbamy bowiem o ubezpieczenie wszelkich transportów wykonywanych przez naszą firmę.

Dla osób chcących przewieść niewielki ładunek na dalekich odcinkach zapraszamy do skorzystania z oferty „doładunków”. Jeśli mamy już zakontraktowaną trasę i została nam wolna przestrzeń ładunkowa na danej trasie, chętnie ją udostępnimy w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

 

Masza pytania? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Scroll to top