Open post
Przewóz materiałów i substancji niebezpiecznych

Przewóz materiałów i substancji niebezpiecznych – kto może go zorganizować?

Transport materiałów niebezpiecznych podlega ścisłym regulacjom prawnym. W świetle obowiązujących przepisów nie każdy może podjąć się organizacji takiego transportu. Jak należy przewozić materiały niebezpieczne i o czym jeszcze pamiętać, chcąc się tym zajmować?

Continue reading “Przewóz materiałów i substancji niebezpiecznych – kto może go zorganizować?”

Open post
Kartony do przeprowadzki - skąd pozyskać?

Gdzie się zaopatrzyć w kartony do przeprowadzki?

Częstym problemem podczas przeprowadzki jest zgromadzenie pudełek, w które można spakować swoje rzeczy. Dla każdego jest to ogromny problem, bo raczej nikt z nas nie posiada takiej liczby kartonów na co dzień w domu.

Dzięki poniższym podpowiedziom proces poszukiwań z pewnością będzie prostszy. A zatem jak się przygotować i gdzie kupić kartony?

Continue reading “Gdzie się zaopatrzyć w kartony do przeprowadzki?”

Open post
Przewóz paczek a wybór firmy przewozowej

Przewóz towarów a wybór firmy transportowej

Podczas organizacji transportu bardzo istotne jest dobranie odpowiedniej firmy, która spełni nasze wszystkie wymagania i bezpiecznie przewiezie nasz sprzęt. Jeśli pierwszy raz będziemy organizować przewożenie towarów warto dowiedzieć się, co trzeba mieć na uwadze, wybierając przewoźnika, aby nie kupić kota w worku.

Continue reading “Przewóz towarów a wybór firmy transportowej”

Open post
ABC przewozu TV

Czy telewizor może leżeć? Czyli ABC przewozu TV

Telewizor to przedmiot, który znajduje się prawie w każdym domu. Ze względu na to, że jego zakup to kilkuletnia inwestycja, kiedy będziemy się przeprowadzać, najpewniej zabierzemy go ze sobą. Wiele osób nie wie, jak prawidłowo to zrobić, aby urządzenie się nie uszkodziło. Przyjrzyjmy się więc tej kwestii nieco bliżej.

Continue reading “Czy telewizor może leżeć? Czyli ABC przewozu TV”

Posts navigation

1 2 3
Scroll to top