przeprowadzki międzynardowe

Firma przeprowadzkowa Liderpak

Co nas cechuje:

  • Doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy i odpowiedni sprzęt. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie profesjonalnych przeprowadzek. Wykonujemy zlecenia dla klientów indywidualnych jak i dla dużych korporacji. Nigdy nie przestajemy doskonalić swoich umiejętności. Stawiamy na innowacyjność i wysoką jakość naszych usług.
  • Oferujemy atrakcyjne ceny i dogodne terminy realizacji usług. Organizujemy przeprowadzki lokalne (Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto), Krajowe i Międzynarodowe.
  • Dysponujemy meblowozami o zróżnicowanym tonażu i kubaturze przestrzeni ładunkowej. Do prac przeprowadzkowych wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia i zabezpieczenia. Dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam rzeczy.
  • Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści cechujący się wysoką kulturą osobistą. To właśnie oni odgrywają najistotniejszą rolę w każdym zleceniu. Ich wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę gwarantują zadowolenie naszych klientów. Każdy z członków naszego zespołu to przeszkolona osoba, która czuje się osobiście odpowiedzialna za powierzone mu mienie.

 

Wiedza, Doświadczenie, Bezpieczeństwo:

Zgodnie z wymogami Unii Europejskiej posiadamy certyfikaty kompetencji zawodowych oraz licencje na transport Krajowy i Międzynarodowy. Prawdziwym potwierdzeniem naszych umiejętności są setki sprawnie wykonanych przeprowadzek, zarówno małych jak i dużych przedsięwzięć transportowych. Korzystając z naszych usług możesz być pewny, że Twoje mienie jest w dobrych rękach – każdy transport jest ubezpieczony na kwotę min. 400 000 pln.

 

Naszym celem jest szybka i sprawna przeprowadzka.

 

LIDERPAK – nam możesz zaufać!

Masza pytania? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Scroll to top