Przeprowadzki firm z Liderpak

Przeprowadzki Firm - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Zmiana lokalizacji siedziby jest przedsięwzięciem, które wymaga odpowiedniego przygotowania i rozsądnego planu, a przy tym świetnego zgrania całego zespołu, który ma za zadanie wykonanie przedsięwzięcia. Wszystkie te elementy pozwalają na realizację całego projektu w sposób profesjonalny, sprawny i komfortowy dla firmy. Działamy szybko, ponieważ wiemy, że dla naszych Klientów czas ma kluczowe znaczenie. Firma musi pracować i zarabiać na siebie, a każda godzina przestoju to strata, dlatego zawsze ustalamy dogodny termin z Klientem i pilnujemy, aby nie było w naszych działaniach opóźnień.

Kto może skorzystać z naszej oferty?

Każdy! Podejmujemy się wykonania przeprowadzki na zlecenie dużych przedsiębiorstw, jak i małych, kilkuosobowych firm rodzinnych. Udzielamy pomocy w obrębie całego Trójmiasta. Mogą się zgłosić do nas przedsiębiorcy z Gdańska, Gdyni oraz Sopotu, a także z okolic. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie relokacji firmy, transportu mebli i dodatkowych działań z tym związanych. W ramach świadczeń przenosimy, między innymi:

 • biura,
 • archiwa,
 • przedsiębiorstwa z branży IT,
 • banki,
 • magazyny,
 • call center,
 • instytucje rządowe,
 • wystawy.

Realizując usługi przeprowadzkowe współpracujemy nie tylko z firmą zlecającą nam ich wykonanie, ale także z jej otoczeniem, a w tym z administratorem budynku i firmą ochroniarską. Podejmujemy się wykonania standardowych czynności, jak również wykonania usług związanych z nietypowymi potrzebami bądź wymaganiami firmy – skomplikowanymi pod względem logistycznym i czasowym.

5 powodów, dla których warto wybrać naszą firmę przeprowadzkową

Jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu w branży, co sprawia, że doskonale wiemy jak działać w każdej sytuacji i niewiele jest w stanie nas zaskoczyć. Możemy wykazać przynajmniej jeszcze pięć naprawdę mocnych atutów, które stanowią cenne wsparcie przy relokacji firmy.

 1. Serwis przeprowadzkowy – jest to dodatkowa usługa, która opiera się na wsparciu pracowników w procesie rozpakowywania rzeczy osobistych oraz służbowych w docelowym miejscu. Nei tylko zapewniamy transport mebli, ale też pomagamy w urządzeniu wnętrza, m.in. zmieniamy ustawienia mebli, wieszamy obrazy, umieszczamy tabliczki informacyjne na drzwiach, itp.
 2. Niszczenie dokumentacji – pragnąc zapewnić możliwie najbardziej kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzki firmy, zapewniamy pomoc specjalistów do spraw niszczenia dokumentacji biurowej zgodnie z wymaganiami prawnymi. Akta, umowy, pisma, itp. - wszystko zostaje zniszczone z zachowaniem odpowiedniego stopnia tajności, a także poświadczone certyfikatem.
 3. Serwis IT – oferujemy przy przeprowadzkach i transporcie mebli biurowych odpowiednie ustawienie oraz podłączenie stacji roboczych i telefonów, a także rozprowadzenie kabli w prowadnicach meblowych. Na życzenie Klienta możemy również przeprowadzić demontaż i ponowny montaż serwerów, a także urządzeń w szafach rakowych.
 4. Magazynowanie – tę dodatkową usługę proponujemy firmom, które nie mają możliwości natychmiastowego pozbycia się starego wyposażenia biura. Meble oraz inne elementy wystroju mogą być przetrzymywane w magazynie, a w tym czasie firma może zadecydować co z nimi zrobić.
 5. Utylizacja mienia – ten rodzaj świadczenia sprawdzi się u tych przedsiębiorców, którzy przy przeprowadzce firmy pragną jednocześnie pozbyć się zużytego sprzętu elektronicznego czy starych mebli. Współpracujemy z firmą posiadającą stosowne uprawnienia, umożliwiające bezpieczne zniszczenie elektrośmieci oraz pozbycie się starego wyposażenia w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego i zgodny z zasadami ekologii.

Decydując się na nawiązanie współpracy z LIDERPAK mogą Państwo liczyć na bezpłatną wycenę usługi. Ponadto zapewniamy doradztwo w zakresie planowania przenosin i pomagamy w ustaleniu szczegółowego planu relokacji. Na życzenie klienta możemy wstępnie oszacować czas potrzebny na przeprowadzkę.

Masza pytania? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Scroll to top