Współpraca z firmą przeprowadzkową to pełne bezpieczeństwo

Współpraca z firmą przeprowadzkową to pełne bezpieczeństwo

Współpraca z firmą przeprowadzkową to pełne bezpieczeństwo. Czy jesteś właścicielem nowego domu lub mieszkania i zależy Ci na pomocy przy relokacji? Firma przeprowadzkowa Liderpak jest w tym przypadku idealna, ponieważ zapewnia usługę pod klucz przy zerowym zaangażowaniu klienta. Nie musisz się o nic martwić, całą pracę wykonują fachowcy, którzy zapakują całe Twoje mienie i zajmą się jego bezpiecznym transportem.To profesjonaliści z wysoką kulturą osobistą, którzy przykładają dużą wagę do rzetelnego wykonania zleconego im zadania. Nie ważne czy przeprowadzka jest lokalna czy międzynarodowa, podejmują się jej organizacji w każdym przypadku.   

Współpraca z firmą przeprowadzkową to pełne bezpieczeństwo

Transport wyposażenia mieszkania, domu czy biura może być zarówno kłopotem, jak i przyjemną przygodą. Jeśli wybierzesz drugą opcję, to usługi firmy przeprowadzkowej są dla Ciebie! Nie musisz już martwić się o swoje mienie, wybór samochodu, organizację, pakowanie i szybkość procedury to wszystko zostanie zrobione za Ciebie. Profesjonaliści zajmują się pełnym zakresem transportu, od drobnych rzeczy po wielkogabarytowe a wszystko bezpiecznie i pod kontrolą. Szybko zauważysz, że przeprowadzka do minimum kosztów i zmartwień!

Na pewno zastanawiasz się, jak ostrożnie wynieść z pomieszczenia kosztową sofę i jaki pojazd wynająć, aby zmieściła się w nim szafa? Co trzeba zdemontować, a co można przewozić w całości? Jak zapakować dębowy stół i pianino? Wszystkie i nie tylko te problemy rozwiązuje ekipa od przeprowadzek. Jak zdobyć kartony do pakowania rzeczy osobistych, książek, sprzętu komputerowego, AGD? Współpracując z Liderpak, nie masz takiego problemu, ponieważ kartony (jednorazowe i wielokrotnego użytku), folia: strech, pęcherzykowa, antystatyczna, taśma z klejem na bazie kauczuku są dostarczane. Są to wysokiej jakości produkty certyfikowane zapewniające bezpieczeństwo podczas przewożenia i rozładunku. Fachowcy szybko, dokładnie i szczegółowo zdemontują meble, odpowiednio zapakują i podpiszą każdy element. A następnie załadują na samochód, przewiozą pod wskazany adres, wyładują, wniosą do domu, rozpakują, zmontują i ustawią.

Profesjonalna ekipa od przeprowadzek

Przeprowadzka to zazwyczaj operacja bardzo logistyczna, do której potrzebny będzie odpowiedni pojazd oraz ekipa, która zabierze cały nasz dobytek, a następnie przeniesie go do nowego domu, mieszkania lub biura. Twoja przeprowadzka przebiegnie szybko i bezproblemowo, jeśli zaufasz profesjonalistom. Pracownicy firmy przeprowadzkowej to nie tylko twardziele, ale także uprzejmi i dokładni wykonawcy z dużym doświadczeniem. Przeprowadzka z nimi to pełen pakiet usług.

Zalety bezpiecznej przeprowadzki to profesjonalne pakowanie rzeczy z użyciem nowoczesnych materiałów i specjalnych narzędzi, co gwarantuje ich ochronę przed uszkodzeniem. Wszystkie etapy przeprowadzki z mieszkania do samochodu oraz z samochodu do nowego mieszkania przeprowadzają pracownicy z doświadczeniem, co gwarantuje delikatne obchodzenie się z mieniem. Cena relokacji jest zawsze kalkulowana indywidualnie.

W dynamicznym rozwoju procesów biznesowych również relokacja firm stała się zjawiskiem powszechnym, ale wymaga zaangażowania fachowców. Możesz mieć pewność, że Twoje rzeczy zostaną przeniesione w nowe miejsce bez uszkodzeń i strat finansowych. Otrzymujesz gwarancję, że podczas transportu żaden z przedmiotów nie straci na swojej funkcjonalności i dotrze do celu we właściwym czasie i w odpowiedniej formie.

Bezpieczeństwo mienia podczas przeprowadzki

Po rozmontowaniu mebli, odpowiednim zapakowaniu szaf, regałów i sprzętu, następuje ich przeniesienie do pojazdu o odpowiednim tonażu i wielkości przestrzeni ładunkowej. Samochód wyposażony jest w poręcze i pasy które służą do zabezpieczenia rzeczy podczas transportu. Do wykonania pracy wykorzystywane są wózki, taśmy, koce. 

Pojazdy wykorzystywane do przewozu mienia posiadają aktualne przeglądy techniczne, są stale serwisowane dzięki czemu zapewnione jest bezpieczeństwo przewożonych rzeczy osobistych oraz cennego sprzętu i antyków. Liderpak oferuje wszechstronne usługi gwarantujące pomoc w zorganizowaniu transportu lotniczego i morskiego. Powierzając firmie przeprowadzkę międzynarodową otrzymujesz dokładny plan realizacji usługi w atrakcyjnej cenie. Firma przeprowadzkowa dysponuje certyfikatami kompetencji zawodowych oraz licencją na transport krajowy i międzynarodowy.

To specjaliści w branży relokacji, firma posiada aktualne ubezpieczenie chroniące Twój dobytek na wypadek ewentualnych:

  • Uszkodzeń powstałych w czasie przewozu do miejsca docelowego.
  • Szkód jakie mogłyby powstać w czasie przenoszenia mienia.
  • Ubezpieczenie obejmuje czynności ekipy od chwili rozpoczęcia pracy do jej zakończenia.

Bezpieczne magazynowanie mienia na hali firmy przeprowadzkowej

Jeżeli relokacja wiąże się z koniecznością przechowywania swojego mienia, istnieje możliwość skorzystania z dodatkowej usługi jaką oferuje firma przeprowadzkowa a mianowicie – magazynowanie. Na hali zapewnione są prawidłowe warunki przechowywania tzn. temperatura i wilgotność. Magazyn objęty jest całodobowym monitoringiem i ochroną co powoduje, że współpraca z firmą przeprowadzkową zapewnia bezpieczeństwo powierzonego mienia. Łącząc usługę przewożenia rzeczy z ich przechowywaniem uzyskujesz najkorzystniejszą formę przeprowadzki. Możesz zabezpieczyć swój majątek podczas każdej formy migracji, zarówno za granicę, jak i na terenie kraju.  

  

Scroll to top